понеділок, 13 квітня 2020 р.

Майстер фантастики, фентезі, казки

 14 квітня – 75 років від дня народження Сергія Сергійовича Дяченка (1945), 
українського письменника-фантаста, сценариста.

     У співавторстві із дружиною Марією Дяченко написано 28 романів. Марина і Сергій Дяченки прийшли в фантастичну літературу більше 20 років тому.
     Автори працюють в жанрах сучасної наукової фантастики, фентезі, казки та інших, успішно поєднуючи кілька жанрів в одному творі.
     Сергій Дяченко, кандидат біологічних наук, в минулому – лікар-психіатр, – закінчив сценарний факультет ВДІКу, є автором багатьох сценаріїв художніх та документальних фільмів, лауреатом низки всесоюзних, міжнародних премій в галузі кіно, лауреатом Державної премії України.

До Вашої уваги декілька з найвідоміших книг автора, які ви можете взяти почитати в Центральній районній бібліотеці:

Роман «Долина совісті». Хіба можемо ми уявити, наскільки страшною для людини є цілковита самотність? Коли в твоєму житті, житті талановитого і успішного письменника, немає місця жодній рідній душі чи навіть просто другові. Коли ти привид, невидимка серед натовпу. Бо хрест твій – жахлива здатність прив’язувати до себе людей. Прив’язувати до смерті.
У нього немає шансів перехитрувати власну долю і стати щасливим. Тільки любов може все змінити. Хай на мить, на кілька митей... Або назавжди...
Якщо їй вдасться перейти Долину Совісті.


Роман «Печера». Дія роману відбувається в місті, в якому нема злочинів і замків на дверях. Ідеальний варіант суспільства? Так, але тільки на перший погляд. Тому що свідомість мешканців цього міста розділена. Удень вони живуть у реальності, яка регулюється звичайними нормами і правилами. А вночі до їх «послуг» Печера – світ поза свідомістю, який наповнений дивними і жорстокими створіннями. Прокидаючись зранку, мешканці міста розуміють, що у світі Печери вони реалізують усі свої потаємні бажання, які заборонені у світі реальному. Але де проходить межа між світами? І чи є вона взагалі?..
Як завжди, Дяченки, майстерно підкоряючи захоплюючим сюжетом, ставлять перед читачами філософські питання, відповідь на які кожен повинен знайти сам…

Роман «Пандем». Кожна людина хоч раз у житті відчувала, що її хтось покликав. Покликав зсередини... Пандем – що воно (він, вона)? Ніхто не знає, звідки він прийшов, ніхто не розуміє, що йому потрібно. Але він є, і є майже повсюди, він розмовляє з людьми. Зсередини. Реальність починає змінюватися, в одній лікарні одужали всі безнадійно хворі пацієнти, цивілізація йде по шляху прогресу. Та цей «співрозмовник» починає змінювати світовідчуття людей. Це добре чи погано, і взагалі, що принесе людству прихід Пандема – добро чи зло? Це кожен має вирішувати сам…



Роман «Ритуал». Вона – прекрасна принцеса, але потворна. Він – лютий дракон, але людяний. Обидва вони виламуються з клітки ритуалів, жорстоких або лицемірних, обидва програють війну проти світу, де щирість смішна, а любов неможливаАле програють чи?
Письменники вважають цю книгу найромантичнішим своїм твором.



Запрошуємо Вас відвідати бібліотеку після карантину!

Немає коментарів:

Дописати коментар