вівторок, 14 квітня 2020 р.

Новинки нашої бібліотеки.


Ці книги Вас зацікавлять.


 Знайомтесь: Френсіс Фукуяма (1952 р.н.)

 
американський філософ, політичний економіст і публіцист японського походження, старший науковий співробітник Інституту міжнародних досліджень ім. Фрімена Споглі (FSI) Стенфордського університету, директор Центру демократії, розвитку і верховенства права, професор політології.

До вашої уваги дві книги Френсіса Фукуяма



Витоки політичного порядку. Від прадавніх часів до Французької революції / пер. з англ. – 2-ге вид. – Київ : Наш формат, 2019. – 576 с.

      Кожній розвиненій державі властиві три компоненти: ієрархічна структура влади, підзвітний уряд і верховенство права – у цьому переконаний філософ та політолог Френсіс Фукуяма. Гармонійне поєднання цих трьох властивостей, а також мінімальний рівень пов’язаності політичних еліт дають країні змогу повноцінно розвиватися у демократичному напрямку. Але чому не всім державам вдається подолати цей шлях? Як країни долають трансформаційний період? Чому деякі держави застрягають в авторитаризмі? Які історичні передумови для такої ситуації?

Політичний порядок і політичний занепад. Від промислової революції до глобалізації демократії / пер. з англ. – Київ : Наш формат, 2019. – 608 с

    Вивчення розвитку людських суспільств не зводиться до каталогізації видатних постатей, подій, конфліктів i політичних рішень. Щоб зрозуміти основні процеси та поворотні моменти, слід дослідити, як виникали, змінювалися й занепадали політичні інститути – переконує професор Cтeнфopдcькoгo університету Фpeнcic Фукуямa.
     У другому томі своєї праці він аналізує, як розвивалися та взаємодіяли держава, право й демократія протягом останніх двох сторічь. Автор простежує, чому в одних країнах вдалося встановити демократичні уряди, а в інших – ні, а також описує небезпечні ознаки, що можуть вказувати на занепад розвинених демократій.




Немає коментарів:

Дописати коментар