вівторок, 18 серпня 2020 р.

Книги з числом «18».

Числа оточують кожну людину всюди. Багатьом з них ми надаємо особливого значення. Дата народження, адреса проживання, номер квитка на поїзд тощо...
Сьогодні, 18 серпня, хочеться згадати 18 число і цікаві факти, в яких фігурує ця цифра. Мабуть, найвідоміший з них – в більшості країн повноліття настає саме в 18 років. Ще можна додати: 18 градусів Цельсія – комфортна температура для людини; поле для гольфу складається з 18 лунок; за час свого життя людина втрачає 18 кг шкіри; в більшій частині рекомендацій по схудненню присутня порада: «Не їжте після 18-ї години».


Щодо літератури, то сьогодні – знайомтесь з добіркою книг, в назві яких є число «вісімнадцять».
Отже…

Корн В. «Вісімнадцять капсул червоного кольору».
Постапокаліптичний світ, в який раптом перетворилася планета Земля, раптово захоплена монстрами з найжахливіших нічних кошмарів ... Гліб Чужинов в цьому світі – особистість майже легендарна, і в тому, що йому належить, нічого складного немає. Якби не одне «але» – жити йому залишилося всього кілька тижнів, про що сам Гліб прекрасно обізнаний…
Читати он-лайн: http://loveread.ec/read_book.php?id=47238&p=1

  
Джордж Д. Шуман «Останні 18 секунд».
Консультант поліції Черрі Мур володіє особливим даром – вона здатна побачити, що відбувалося з жертвою вбивства за останні 18 секунд життя. Черрі не раз приходила на допомогу служителям закону, і завдяки їй розкрито безліч злочинів. Однак нова справа ставить в безвихідь навіть її. Перед внутрішнім зором героїні знову і знову виникають страшні картини – миті, пережиті черговою жертвою серійного вбивці. Вона яскраво і чітко бачить обличчя злочинця і розуміє: багато років тому їй доводилося зустрічатися з цією людиною. Але створений за її опису портрет чомусь не допомагає поліції швидко встановити особу маніяка. Невже Черрі помилилася, і розслідування йде не в тому напрямку?..
Читати он-лайн: http://loveread.ec/read_book.php?id=57525&p=1

Л. Гейл «Вісімнадцять безбожних років».
Ця історія про те, що саме запекле серце, саму поранену душу, можна розтопити краплею тепла.
З самого народження Ліан знала про своє призначення. Її батько, барон Горві, ніколи не приховував від дочки, чим вона повинна стати для цього світу, і що їй належить зробити для свого батька.
У світі, де кожні п’ять сотень років старий Бог помирав, поступаючись місцем новому, Ліан готувалася зайняти свій небесний престол після вісімнадцяти безбожних років. Прихована з самого народження від людських очей, вона повинна була стати найсильнішим і найжорстокішим Богом, яких тільки пам’ятали люди ... Але доля розпорядилася інакше, зіштовхнувши її з тим, чого вона не могла протистояти – простою людською любов’ю.
О. Копитов «Вісімнадцятий пасажир».
Життя - штука одночасно проста і складна, весела і сумна, іноді кумедна, часто важка. А часом – до того нереальна, що цю грань, яку вона сама і створює, грань між реальністю і ірреальністю, – навіть і не видно. Такі і ці оповідання…




Сайгадак Д. Вісімнадцять років: Записки в’язня сталінських тюрем і таборів.
Вісімнадцять років, проведених у в’язницях і таборах, майже двадцять років, прожитих після повної реабілітації, виношувалася автором нав’язлива думка розповісти або забрати з собою гірку правду про найпохмуріший період нашої героїчної і славної історії, про чорну ніч багатомільйонного народу, що тривала майже двадцять років. І все ж він переконався в необхідності розповісти нашим дітям, онукам і правнукам все, як було, без згущення фарб, нічого не замовчуючи і не приховуючи, з щирою надією принести посильно-скромну допомогу нащадкам і майбутнім історикам.

Немає коментарів:

Дописати коментар